ComplexTherapy s.r.o.

nestátní zdravotnické zařízení - komplexní fyzioterapeutická péče

zaměření na děti i dospělé s fyzickým a kombinovaným postižením

ComplexTherapy s.r.o. - aktuality

Informace 3.6.2020

Vážení klienti,

Vzhledem k nouzovému stavu, epidemii COVID-19, nucené pauze 3,5 měsíce a zcela zásadním personálním změnám, jsem se po dlouhém a těžkém zvažování rozhodla činnost společnosti ComplexTherapy s.r.o. k 30.6.2020 ukončit. Všem klientům děkuji za projevenou přízeň, rádi jsme o Vás pečovali a přeji jménem zbytku kolektivu hlavně hodně zdraví.

Alena Vlčková, jednatelka

 

Od 14.4. zahájíme omezený provoz

Vážení klienti,

Od 14.4. zahájíme omezený provoz v našem centru za dodržení nejvyšších hygienických a protiepidemiologických opatření. Věřím, že i vy se budete chovat ohleduplně a zodpovědně a budete k nám přicházet s ochranou obličeje a prosím, mějte ji nasazenou po celou dobu návštěvy. K dispozici bude desinfekce rukou na recepci.

V této chvíli přijímáme objednávky především ambulantů, intenzivní neurorehabilitace budou obnoveny až s uvolněním nouzového stavu.

Věřím, že se již brzy všichni opět potkáme a přeji vám i vašim rodinám Krásné Velikonoce.

Alena Vlčková

 

Pomůžeme vám s vašimi problémy alespoň konzultací na dálku

Vážení klienti,

vážíme si podpory, kterou nám dodáváte telefonáty a emaily a my vám také chceme alespoň částečně vyjít vstříc. Naše terapeutky vám pomohou s vašimi problémy alespoň konzultací na dálku. Dotazy a popis problému zašlete na email : ComplexTherapy@seznam.cz a v nejbližší době se vám některá z našich terapeutek ozve.

Přeji hodně sil a pevné zdraví

Za celý tým Alena Vlčková

 

DO ODVOLÁNÍ RUŠÍME PROVOZ NAŠEHO ZAŘÍZENÍ

Vážení klienti,

s ohledem na danou situaci a opatření kolem zmírnění průběhu epidemie, jsem se rozhodla s platností od 16.3.2020 uzavřít naše centrum do odvolání. Věřím, že toto opatření pochopíte, chráníme zdraví jak Vašich dětí, tak zdraví celého našeho týmu. O znovuotevření centra budeme objednané klienty informovat telefonicky. Děkuji všem za pochopení, přeji klid, sílu, pevné zdraví a těším brzy na viděnou.

Alena Vlčková

 

UPOZORNĚNÍ

Vážení klienti,

Žádáme vás o ohleduplnost k ostatním klientům i týmu ComplexTherapy. Pokud jste nemocní, máte příznaky respiračního onemocnění, zánětu horních cest dýchacích, případně jiného infekčního onemocnění, z terapie se prosím omluvte.

 

16.8.2019 vložen nový ceník

Nový ceník zde.

Přijmeme kvalifikovaného fyzioterapeuta do našeho týmu

Ambulantní nestátní zdrav. zařízení v centru Zlína přijme kvalifikovaného fyzioterapeuta do našeho týmu na částečný pracovní poměr, DPP. Specializujeme se na klienty s neurologickým postižením (i kombinovaným), ale máme i pestrou škálu klasických ambulantních pacientů.

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru fyzioterapie (DiS./Bc./Mgr.) i absolvent
  • vzdělání z dalších certifikovaných kurzů vítáno
  • vysokou dávku empatie, spolehlivost, samostatnost, pozitivní a vstřícný přístup ke klientům
  • ochota dále se vzdělávat a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • částečný úvazek
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracoviště s moderním vybavením a příjemným kolektivem
  • slevu na péči pro rodinné příslušníky
  • skvělé finanční ohodnocení

Staňte se součástí našeho týmu a sdílejte s námi pokroky našich klientů , pomáhejte spolu s námi zmírnit rozsah jejich postižení a zvýšit kvalitu jejich života.

Kontaktní osoba: Alena Vlčková, jednatelka, mob: 603 181 280 / Profesní životopis zasílejte na   vlckova@complextherapy.cz

 

 

 

ComplexTherapy s.r.o.

komplexní fyzioterapeutická péče - zaměření na děti i dospělé s fyzickým a kombinovaným postižením

Padělky I., ul. 2.května 3070, 760 01 Zlín 1

úvod metody služby tým foto ceník kontakt